Jaki dom jest twoim celem? Myślałeś nad tym. Zobacz co wybierają inni.

Wartość u jest miarą tego, jak łatwo ciepło może przechodzić przez materiał. Materiały, które oddają więcej ciepła, mają większe wartości współczynnika u, podczas gdy materiały, które przepuszczają przez nie mniej ciepła, mają niższe wartości współczynnika u.

Nie każdy dom przedstawia sposób, w który aspirują do życia. Dlatego kupujący przychodzą do nas. Jesteśmy specjalistami we pełnym w projektowaniu i budowaniu. Od  pwiekszenia twojego obecnego lokalu, całkowitej rekonfiguracji jego układu, po projekt odnowy, zarządzamy dla Ciebie całym projektem.Jaki dom jest państwa celem? Zastanawiałeś się nad tym kiedyś?. Zobacz co wybierają inni.

Nasi specjaliści w projektowaniu nie widzi żadnych ograniczeń, prowadzimy tylko do nowych możliwości.

Naszym priorytetem jest, aby wasze marzenie o wygodnym życiu stawało się rzeczywistością. Nasze inżynierskie podejście do projektowania gwarantuje, że możemy tworzyć domy, które przekraczają granice waszych marzeń większości ludzi! Zarządzamy Twoim projektem od koncepcji, poprzez projektowanie, planowanie, budowę, aranżację wnętrz i wielkie zagospodarowanie terenu za pomocą naszych wewnętrznych zespołów. Bardzo lubimy szkło. Tak bardzo to uwielbiamy, że dali go do nazwy naszego lokalu! Drobne, współczesne, połączone ze sobą przestrzenie mieszkalne są tym, na czym nam zależy. Jest coś współczesnego w tworzeniu własnego domu, zaprojektowanego i dopasowanego do Twojego gustu, z obszarami takimi jak tylko chcecie, przeszklonymi oknami, idealnymi schodami i dużą łazienką. Dlatego co dwudziesty lokal w Polsce jest samowybudowany. Mimo to pozostajemy w tyle za większością Europy, gdzie nawet jedna trzecia domów jest organizowana przez ich właścicieli.

Porównaj ceny okien = http://twoje-okna.com/