Biuro księgowe – Co nas wyróżnia

Biuro rachunkowe – Co nas wyróżnia?

Nasza Firma chciałaby porozmawiać o tym, jak możemy pomóc waszej twojej firmie i dlaczego tak dużo właścicieli firm ceni nasze usługi i wkład. Nasze biura rachunkowe w Polsce wierzą w osobistą obsługę księgową z regularnym kontaktem z klientem, dzięki czemu zyskujemy z Tobą dobre relacje i długotrwałe relacje.

Usługi księgowe Katowice

Audyt i rozliczenia

Jesteśmy biegłymi rewidentami  z siedzibą w Katowicach i posiadamy doświadczenie w zrozumieniu biznesu naszych klientów, ścisłej współpracy z klientaki oraz tworzeniu zadań audytowych i rachunkowych w uzgodnionych ramach czasowych.


Rozwiązania księgowe online w chmurze

Jesteśmy akredytowanymi partnerami Platinum z oprogramowaniem Accounting, aby dostarczać naszym klientom internetowe rozwiązania rachunkowe w chmurze do zgromadzenia dokumentacji księgowej, w tym usługi rachunkowe, deklaracje VAT i rachunkowość zarządczą. Programy księgowe online w chmurze są także wbudowane w całą historię naszych usług, w tym zeznania podatkowe, rozliczenia w Urzędach skarbowych, usługi płacowe i pomoc w zakresie automatycznej rejestracji.


Usługi księgowe, w tym pomoc w przestrzeganiu zgodności z przepisami dotyczącymi automatycznej rejestracji emerytalnej.

Zapewniamy wysokiej jakości outsourcing płac online dla małych i dużych firm. Nasze usługi w zakresie zarządzania płacami dokonują wszystkich niezbędnych zgłoszeń do organów podatkowych w Państwa imieniu oraz zapewniają zgodność z wymogami dotyczącymi sprawozdawczości i korespondencji związanymi z [automatycznym logowaniem emerytalnym