Rabaty

Choć szkło okienne ma tendencję do obsługi przez wiele lat bez konieczności naprawy, czasami coś złego dzieje się z oknem – jak baseball zostaje przez niego wyrzucony

Tutaj przyjrzymy się, jak wymienić uszkodzone szyby, a także inne naprawy, takie jak zarysowania i kondensacja między podwójnymi szybami.

Jak wymienić szybę
Naprawa pękniętej lub rozbitej szyby jest łatwa do naprawienia, zwłaszcza jeśli zepsuta szyba jest stosunkowo mała. W przypadku dużych szyb lub podwójnych szyb (lub innych wysokowydajnych szyb) zwykle lepiej jest zadzwonić do sprzedawcy szkła. W większości przypadków należy zamówić specjalny panel – będziesz chciał mieć pod ręką zamiennik przed usunięciem starego panelu.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest usunięcie potłuczonego szkła. Przyklej pękniętą szybę włazem z taśmy klejącej, aby zapobiec wypadaniu odłamków szkła podczas pracy. Podczas pracy ze szkłem należy nosić okulary ochronne i ciężkie rękawice.
Jeśli to konieczne, możesz pracować na oknie z zewnątrz, stojąc na drabinie. Ale jeśli okno znajduje się w górnej kondygnacji, bezpieczniej jest usunąć skrzydło. Ponownie, prawdopodobnie lepiej będzie nazywać się profesjonalistą.

Przy wymianie szyby spróbuj kupić ten sam rodzaj szkła, który został pierwotnie zainstalowany w oknie, aby pasował do szyby w innych szybach lub innych oknach w pokoju (nie zawsze jest to możliwe, jeśli masz starszy dom). Weź odłamek do swojego sklepu ze sprzętem i poproś sprzedawcę o dopasowanie wszelkich powłok lub innych funkcji.

Zachowaj ostrożność podczas pracy ze szkłem, niezależnie od tego, czy są to duże szyby, czy mniejsze elementy. Zanim usuniesz rozbite szkło, naklej gazetę do środka skrzydła, aby złapać wszelkie fragmenty. Podkładaj również gazetę do gazety, kiedy zabierzesz ją ze sklepu lub ze sklepu. Usuwaj fragmenty w zwykłym koszu; szkło okienne zwykle nie może być poddane recyklingowi.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/swietokrzyskie

http://twoje-okna.com/warminsko-mazurskie

http://twoje-okna.com/zachodniopomorskie

http://twoje-okna.com/podlaskie