Usługi serwisu stolarki okiennej – czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry i rentowny biznes?

O oknach sosnowych winny też pomyśleć osoby, które nie chcą wydawać dużych kwot na okna z egzotycznych gatunków drewna, lecz również nie wyobrażają sobie w posiadanym lokum zwykłych okien plastikowych.
 Przedsiębiorstwa z branży BPO / SSC w Krakowie i Trójmieście odnotowały najwyższy udział popytu w sektorze usług. JLL podsumował działalność firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych na czołowych rynkach biurowych w Polsce.  W zeszłym roku najemcy reprezentujący sektor nowoczesnych usług biznesowych wynajęli ok. 380 000 mkw., Co oznacza jedną czwartą ogólnego zapotrzebowania w najważniejszych miastach, i ponad 50% popytu na powierzchnię biurową w największych aglomeracjach poza Warszawą.
Jest to rezultat bardzo podobny do zarejestrowanego w 2017 r., Ilustrujący ważną rolę, jaką odgrywają firmy z sektora nowoczesnych usług biznesowych zarówno na rynku usług, jak i polskiej gospodarce. Warto zwrócić uwagę nie tylko na sposób, w jaki przedsiębiorstwa z dziedziny BPO / SSC wspierają rozwój dziedziny usług w Polsce, ale także – jak zmieniają jego jakość. Najemcy z działu usług biznesowych szukają zrównoważonej, współczesnej powierzchni biurowej, która oferowałaby ciekawy design oraz była zaopatrzona w najnowsze rozwiązania technologiczne, co z kolei przekłada się na zwiększoną podaż owych powierzchni. Dlatego możemy konkurować z największymi rynkami Europy Zachodniej pod kątem jakości oferowanych usług.

Usługi serwisu okien – czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry oraz łatwy biznes?

Według danych JLL najistotniejszy udział w wynajętej powierzchni biurowej w 2018 r. Miał Kraków – 64% (ponad 130 000 mkw. W postaci umów najmu). Drugie miejsce zajęło Trójmiasto z 57% (prawie 50 000 mkw.), A później Wrocław z 52% (ponad 80 000 mkw.), Gdzie podpisano dwie największe umowy najmu w 2018 r. Największe umowy najmu zostały spisane przez takie przedsiębiorstwa jak: IBM (około 18 000 mkw., Wojdyła Business Park Wrocław), Nokia 16 000 mkw. (Green Towers, również Wrocław). Trzecia największa transakcja została dokonana w kompleksie Enterprise Park w Krakowie, w którym Aptiv postanowił odnowić i powiększyć swoją powierzchnię do 15 000 mkw.
JLL jest pionierem w reprezentowaniu przedsiębiorstw z branży nowoczesnych usług biznesowych oraz pierwszą firmą konsultingową, która dostrzega możliwości tego działu jako jednej z najszybciej rozwijających się odnóg nowoczesnej gospodarki. W ubiegłym roku eksperci z JLL brali udział w umowach najmu na mniej więcej 100 000 mkw., Podpisane przez przedsiębiorstwa BPO / SSC, w tym IBM, UBS, Cisco, Standard Chartered Bank (nowy inwestor na rynku warszawskim oraz polskim), Accenture, Olympus (nowy inwestor we Wrocławiu), Clariant, Ricoh, AstraZeneca , Foss (świeży inwestor w Warszawie), Dentons EMEA Business Services a także sporo innych.
Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/